Šių metų lapkričio 17-ą dieną „Klaipėdos baseine“ įvyko vienas didesnių plaukimo sporto renginių Klaipėdoje – „Gintaro taurės“ plaukimo varžybos

      Šių metų lapkričio 17-ą dieną „Klaipėdos baseine“ įvyko vienas didesnių plaukimo sporto renginių Klaipėdoje – „Gintaro taurės“ plaukimo varžybos. Į pajūrį sugūžėjo pasivaržyti ne tik svečiai iš Palangos, Šiaulių, Kauno, Ignalinos, Šilalės, bet ir iš kaimyninių šalių – Latvijos ir Lenkijos. Pirmajam švilpukui suskambus su nekantrumu starto laukė 380 sportininkų: Klaipėdos „Gintaro“ sporto centrą atstovavo 276 atletai, o svečių būrį sudarė 104 sportininkai. Fortūna nenusisuko nuo mūsų sportininkų ir „Gintaro“ sporto centro sąskaitoje nugulė 135 medaliai – 51 aukso, 49 sidabro bei 35 bronzos. Ypatingai didžiuojamės Herkumi Andronatij ir Domu Damanskiu, kurie vėl pagerino Lietuvos vaikinų iki 15 metų rekordus plaukiant krūtine 200 ir 50 metrų distancijose. Taipogi, Herkus įvykdė Lietuvos plaukimo sporto meistro normatyvą, o Domas - kandidato į Lietuvos plaukimo sporto meistrus.

       Tą pačią dieną įvyko ir “Gintaro taurės” plaukimo su pelekais varžybos. Nepaisant kiek mažesnio dalyvių masto, susirinko svečiai iš visos Lietuvos bei kaimyninių užsienio šalių. Verta paminėti, kad mūsų sporto centro ugdytiniai nuskynė daug medalių. Ant sportininkų kaklų nugulė 18 aukso medalių, 19 sidabro bei 13 bronzos.