Lietuvos nacionalinės rinktinės pasirodymas Europos plaukimo su pelekais jaunių čempionate

Šių metų birželio 27 - 30 dienomis "Klaipėdos baseiną" sudrebino neeilinis renginys - Europos plaukimo su pelekais jaunių čempionatas. Tai istorinis įvykis ne tik Klaipėdai, bet ir Lietuvai - iki šiol tokio rango Senojo žemyno povandeninio plaukimo čempionatas mūsų šalyje nėra vykęs. Čempionate Klaipėdoje dalyvavo 176 sportininkai iš 16 Europos šalių: Graikijos, Ispanijos, Estijos, Vengrijos, Ukrainos, Turkijos, Suomijos, Vokietijos, Austrijos, Prancūzijos, Slovakijos, Čekijos, Kroatijos, Lenkijos, Italijos ir Lietuvos.

Norime pasidžiaugti ne tik nacionalinės Lietuvos rinktinės pasiekimais, bet ir mūsų Centro atletų pergalėmis.

Uljan Artamonov (tr. F. Vaitkutė, A. Cvetkov) 400 m BF rungtyje įvykdė kandidato į Lietuvos povandeninio sporto meistro normatyvą (4:03.53).

Donatas Draukšas (tr. F. Vaitkutė, A. Cvetkov) 200 IM rungtyje pagerino LR jaunių ir suaugusiųjų rekordą (1:32.87).

Centro atstovai Donatas Draukšas ir Robertas Paleckis (tr. F. Vaitkutė, A. Cvetkov), kartu su kitais rinktinės sportininkais, vyrų 4 x 50 m SF komandinėje estafetėje pagerino LR jaunių ir suaugusiųjų rekordą (1:15.43)

Centro atstovė Alantė Vanagaitė (tr. F. Vaitkutė), kartu su kitomis rinktinės sportininkėmis, moterų estafetėje 4 x 50 m SF komandinėje estafetėje taipogi pagerino LR jaunių ir suaugusiųjų rekordą (1:27.56).


Džiaugiamės ir sveikiname Centro atletus bei reiškiame didžiulę padėką mūsų treneriams Felicitai Vaitkutei bei Aleksandrui Cvetkovui!