Birželio 15-ąją Klaipėdoje – „Vilties plaukimas 2024“

Jau 11-us metus Klaipėdoje birželio 15 dieną bus surengtos tradicinės tarptautinės „Vilties plaukimas 2024“ varžybos, kurios kartu yra palaikymo bei solidarumo su sergančiaisiais onkologinėmis ligomis paramos akcija.

Šiame renginyje aktyviai dalyvauja fizinę negalią turintys plaukikai bei šiuo metu sportuojantys plaukikai ir plaukimui prijaučiantys entuziastai, kartu su savo šeimos nariais.

„Vilties plaukimas“ yra vienas iš pagrindinių Vilties renginių, kuris prisideda prie užtikrinto Klaipėdos miesto gyvavimo, nes tarnauja bendram miesto labui, miesto reikmėms. Renginys, kaip ir „Vilties bėgimas“, jau tapo kilnia tradicija.

Programa skirta plačiajai visuomenei, o pagrindinės „Vilties plaukimas“ varžybos vyks UAB „Klaipėdos baseinas“ baseine, kuris yra pritaikytas ir fizinę negalią turintiems žmonėms.

Varžybų dalyviai tuo pačiu galės paminėti ir asociacijos „LTU Aquatics“ 100-metį! 1924 m. birželio 24 dieną buvo surengtos pirmosios plaukimo varžybos mūsų šalyje. Nuo tada Lietuvos plaukimo sportas ir pradeda skaičiuoti savo istoriją. Šiai progai paminėti bus skirtas plaukimas 100 m kompleksiniu būdu.